Yeni Kontrol Menüsü

Değerli Müşterilerimizin Dikkatine,

Türkiye Lokasyon tüm paketlerimize IP kontrol menüsü eklenmiştir.
IP adresinizi yurt içine - yurt dışına açıp kapatabilir, ping ve bağlantı isteklerinin korumaya takılması durumunda korumayı açıp kapatabilirsiniz. 

iyi ve sağlıklı günler dileriz...

19th Dec 2020
Oyun Sunucuları Satışı

Değerli Müşterilerimizin Dikkatine, Oyun sunucuları bölümümüz uzun aradan sonra tekrar açılmıştır. Bu kategoriye NAVBAR aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Eko Game paketlerde SSD kapasitesi daha az, ancak işlemci limiti ve aşım limiti fazlalaştırılmıştır. Ryzen Turbo Game VDS paketlerde fark olarak ek game firewall ... Devamını Oku »

3rd Nov 2020
Almanya Lokasyon Satışının Sona Ermesi

Değerli Müşterilerimizin Dikkatine, Almanya Lokasyon satışlarımız teknik nedenlerden ötürü daha fazla devam ettirilmeyecektir. Mevcut müşterilerimiz Fransa ve Türkiye sunucularına taşınmaktadır. Taşıma işleminden faydalanamadıysanız lütfen destek talebi yoluyla bizlere bildiriniz.  iyi ve sağlıklı günler dileriz... Devamını Oku »

20th Oct 2020
Yeni Veri Merkezine Geçiş

Değerli Müşterilerimizin Dikkatine,Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Teknotel Veri Merkezi üstündeki sunucularımız NETINTERNET DC'ye taşınmıştır.Yeni veri merkeziyle birlikte müşterilerimizin faydalanabileceği bazı avantajlar: Kesintilerin bitmesi ile daha yüksek uptime. Yurt içine ve yurt dışına ip adresinizi ... Devamını Oku »

1st Sept 2020