DESTEK

02/02/2022
Veri Merkezi Değişimi ve Zorunlu IP Değişimi

Değerli Müşterilerimiz

Artan enerji, kabin fiyatları ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına TürkNet veri merkezine taşınmış bulunmaktayız.
VDS hizmetlerinizde zorunlu IP değişimi yapılmaktadır. Destek talebi açarak SSH ve Uzakmasaüstü bilgilerinizi ileterek yeni IP talebinde bulunabilirsiniz.


Saygılarımızla
-AnadoluHost-

09/09/2021
OTOMATİK E-FATURA SİSTEMİ

09.09.2021 tarihi ile firmamızdan yapılan alışverişlerinizde otomatik olarak E-FATURA kesilmektedir.
E-Faturanızı "faturalarım" sekmesinden girerek ve PDF olarak indirebilirsiniz. Bu özellik sadece yeni alınan veya yeni ödenen(süresi uzatılan)
hizmetler için geçerlidir. 

SAYGILARIMIZLA

24/08/2021
Sunucu Bakımı

Değerli Müşterilerimiz

   Dell R620 Türkiye Lokasyon sunucumuzdaki eskiyen disklerin peformanslarını kaybetmeleri sebebiyle yeni disklere geçmek için bakım çalışması yapmış bulunmaktayız. Gece yarısı yaşanan kısa süreli kesinti için özürlerimizi sunarız. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz. 

Dipnot: Bakımın başarısızlıkla sonuçlanması sebebiyle 01.09.2021 tarihinde  Kingston diskler SIFIR Samsung Evo 970 Plus diskler ile değiştirilecektir.
Güncelleme: Samsung NVME diskler başarıyla takıldı ve 2. bakım başarıyla sonuçlandı. 

18/08/2021
OtoYedek Storage Sunucumuz Devrede

Değerli Müşterilerimiz

   Veri kaybınızı en aza indirmek ve önemli verilerinizi korumak amacıyla Yepyeni WD Red NAS disklere sahip storage sunucumuza, haftalık ücretsiz otoyedek hizmetimizi başlatmış bulunmaktayız. Yedek her Pazar gecesi otomatik ve düzenli olarak alınmaktadır. Önceki yedeğinize dönmek isterseniz destek talebi açmanız yeterlidir. Bunun dışında Türkiye Lokasyon Fiziksel Sunucu satın alan müşterilerimiz "Opsiyonel" olarak bu hizmeti ücretli şekilde alabileceklerdir.

Ücretsiz OtoYedek hizmetinin geçerli olduğu hizmetlerimiz:

- Türkiye Lokasyon Ekonomik VDS
- Türkiye Lokasyon Turbo VDS
- Ekonomik Game VDS
- Turbo Game VDS

Powered by WHMCompleteSolution

ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ

logo1
logo2
logo3
logo4
logo1
logo2
logo3
logo4
sola git
sola git